perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Perekaart

Perekaart on justkui väike helesinine unistus, millega on lasterikkal perel võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel. See kätkeb endas soodsamaid hindu, kampaaniapakkumisi ja muid lisaväärtusi perele.

Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel peredel, kus lapsi kasvamas kolm ja enam. Kui varasemalt oli võimalik Perekaardi süsteemi logida sisse vaid ID-kaardi vahendusel, siis 2018. aasta detsembris lisandusid ka Mobiil-ID ning Smart-ID võimalused. Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmesorgansiatsiooni kuuluvatele peredele on Perekaarte väljastatud alates 12.02.2014.a. Lähtuvalt pere vajadustest on liikmetel võimalik täiendavalt osa saada erinevatest ühisüritustest, koolitustest ja programmidest. 

Alates 05.02.2018.a. väljastatakse Perekaarte ka kolmelapselistele peredele. Eesti Lasterikaste Perede Liidu ning Perekaardi partnerite sooviks on luua lisaväärtust kõikidele lasterikastele peredele. Perekaart üheks aastaks maksab 12 eurot ja kaheks aastaks 20 eurot. 

Soovi korral on võimalik taotleda lisakaarti teisele vanemale või noorele alates 15 eluaastast. Perekaardid saadetakse pere poolt valitud aadressile või pakiautomaati.

Kõigi Perekaardi partneritega sõlmitakse leping, mis ettevõtja poolt hõlmab soodustuste andmist ning Perekaardi kleebiste asetamist nähtavale kohale, Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt aga ettevõtja kajastamist enda poolt hallatavates meediakanalites.