perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Perekaart

Perekaart on justkui väike helesinine unistus, millega on lasterikkal perel võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel.See kätkeb endas soodsamaid hindu, kampaaniapakkumisi ja muid lisaväärtusi perele.

Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel peredel, kus lapsi kasvamas neli ja enam. Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmesorgansiatsiooni kuuluvatele peredele on Perekaarte väljastatud alates 12.02.2014.a. Lähtuvalt pere vajadustest on liikmetel võimalik täiendavalt osa saada erinevatest ühisüritustest, koolitustest ja programmidest. Esmakaart liikmesperele maksab 15 eurot. Kaardi kehtivusaeg on 2 aastat.

Alates 09.11.2015.a. väljastatakse Perekaarte ka mitteliikmetele. Eesti Lasterikaste Perede Liidu ning Perekaardi partnerite sooviks on luua lisaväärtust kõikidele lasterikastele peredele. Mitteliikmele maksab Perekaart 48 eurot ehk 2 eurot kuus. Kaardi kehtivusaeg on 2 aastat.

Soovi korral on võimalik taotleda lisakaarti teisele vanemale või noorele vanuses 15 aastat hinnaga 10 eurot. Perekaardid saadetakse pere poolt valitud aadressil kas koju või pakiautomaati.

Kõigi Perekaardi partneritega sõlmitakse leping, mis ettevõtja poolt hõlmab soodustuste andmist ning Perekaardi-kleebiste asetamist nähtavale kohale, Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt aga ettevõtja kajastamist enda poolt hallatavates meediakanalites.