perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Eesti Kaevandusmuuseum

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Perepilet 40€ Perekaart = Perepilet pere

Perepilet (Komplekspilet: allmaamuuseumi ja rikastusvabriku külastus ning näitus administratiivhoones) = Perekaart s.t. kõik kaardile märgitud liikmed saavad perepiletiga sisse.


Rikastusvabrikus on avatud kohvik kuumade söökide ja jookidega. Menüüvalikus on päevapraed, supid, lastemenüüd.


Allmaakaevanduse külastuseks on vajalik eelbroneering! Kõik broneeringud saab teha kas e-posti teel või helistades infotelefonile +372 332 4017.


Perekaardi soodustust saab vormistada kohapeal.


Soodustuse kohta lähemalt

Kas tahad tõelisest kaevurielust maigu suhu saada ja tunda seda, kuidas on olla maa-aluses kaevanduses? Siis ei jää muud üle, kui seada sammud Kohtla Kaevandusparki. Siin saad kummikud jalga, kaevuririided selga ja lambi kätte: maa all näed, kuuled, maitsed ja tunned just seda, mida tundsid need mehed, kes mitukümmend aastat igapäevaselt maa all rasket tööd tegid. Endine kaevanduskäik on 8 meetrit allpool maapinda ja kogupikkuseks on 1 km. Siin sõidetakse tõelise maa-aluse kaevurirongiga, näidatakse erinevat maa-alust tehnikat ja võid maitsta kaevurisuppi maa-aluses kaevurite sööklas. Avatud on ka Rikastusvabrik, mis näitab põlevkivi teekonda maa peal, räägib energia tekkimisest ja sellest, mis tulevikus energia valdkonnas juhtuma hakkab. Pea meeles, et maa-aluse uurimine toimub ainult koos kogenud kaevuriga, kes on teejuhiks. Hea meeles pidada: Piletimüük maa alla lõppeb 2 tundi enne muuseumi sulgemist, Rikastusvabrikusse tund enne sulgemist.

Kontaktid

Kuidas tulla?

Eesti Kaevandusmuuseum
Jaama 100
Kohtla-Nõmme 30503

Ida-Viru maakond

Avatud

Avatud: T-L 11:00 – 17:00 Suletud: P-E ja riigipühadel

Klienditeenindus

Telefon: +372 332 4017

E-mail: info@kaevandusmuuseum.ee

Koduleht: www.kaevandusmuuseum.ee

Tutvu teiste soodustustega