perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Kauplus Karupoeg Puhh Haapsalus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik täishinnaga tooted Tavahinnast -20%

Perekaardi soodustus kehtib ka veebipoes www.karupoegpuhh.ee - soodustuse info on saadaval Perekaardi süsteemi sisse logides. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Karupoeg Puhh on teada-tuntud vahva, lõbus, leidlik ja südamlik tegelane, kes lastele ja nende vanematele raamatust ja multifilmidest tuntud. Nii on ka kauplus Karupoeg Puhh – endast parimat pakkuv, teistest hooliv ja eelkõige väga suur sõber. Karupoeg Puhh müüb laias valikus mänguasju, mida teiste juurest ei leia. Samas on aga ka kõigile teada-tuntud ,laste poolt palavalt armastatud Fisher Price, Barbie, Chicco, Nikko, Mattel, Hauck, Avigo, Hudora, Hello Kitty, Baby Born jpt. Karupoeg Puhhi rõõmsad klienditeenindajad aitavad kindlasti leida lapsele meelepärase ja lapse arengut toetava mänguasja.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Kauplus Karupoeg Puhh Rannarootsi Kaubanduskeskus
Rannarootsi tee 1
Haapsalu linn 90404
Lääne maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 10:00-20:00

Klienditeenindus

Telefon: 5650 6509

E-mail: info@karupoegpuhh.ee

Koduleht: www.karupoegpuhh.ee

Tutvu teiste soodustustega