perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]
Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Veekeskuse piletid Tavahinnast -40%
Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus ootab teid:
jaanuar-mai 11:00-22:00
juuni –august 10:00-22:00
september-detsember 11:00-22:00

Soodustuse kohta lähemalt

Veepargi kahele korrusele mahub tegutsema kuni 700 veesõpra. Keerdtrepp viib 11 meetri kõrgusele stardiplatvormile, kust saavad alguse kolm liutoru, lastele mõeldud väiksema kiirusega liutoru algab madalamalt. Pikim, lausa 85-meetrine must toru on vürtsitatud keerdude ja suure kiirusega –väidetavalt peaksid liuglejad laskuma sealt kuni 50-kilomeetrise tunnikiirusega. Kes oma elu esimest laskumist liutorust pelgab, võib seiklustega tutvust teha päris väikestele mõeldud liutoru abil. Tervise Paradiisi veepargi atraktsioonid on turvalised: liutorust alla laskuja ei satu mitte sügavasse basseini vee alla, vaid hoog pidurdub veega täidetud toru lõpus.
Üks veepargi tõmbenumber on hüpped nelja meetri sügavusse basseini. Võimalik on valida kolme kõrguse vahel, millest kõige närvekõditavam on nelja meetri kõrgune platvorm. Enese proovilepanemiseks on ideaalne ka sama basseini ääres asuv ronimissein, mille katsumusterikas vallutamine laeb nii keha kui ka meele energiaga.
Kui seiklused ja suurtel kiirustel allatuhisemine pole teie jaoks, ei tasu muretseda. Veepargist leiavad tegevust ka need, kes hindavad lõõgastust ning hetki iseenda jaoks. Saunad, basseinid ja mullivannid just seda eesmärki teenivad. Kasutades saunu ning mullivannides olevaid massaažijugasid teadlikult ja eesmärgipäraselt, võite saada leevendust ka lihaspingetele.

Kontaktid

Kuidas tulla?

Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus.
Side 14
Pärnu 80010

Pärnu maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 10:00-22:00

Klienditeenindus

Telefon: 445 1666

E-mail: [email protected]

Koduleht: www.terviseparadiis.ee

Tutvu teiste soodustustega