perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Veekeskuse piletid Tavahinnast -40%

Palume tutvuda lahtiolekuaegadega Tervise Paradiisi kodulehel http://www.terviseparadiis.ee/lahtiolekuajad


Soodustus kehtib kõigile pereliikmetele, kelle nimi on kantud Perekaardile.


Soodustuse saamiseks tuleb esitada kehtiv Perekaart.


Soodustuse kohta lähemalt

Veekeskuse kahele korrusele mahub tegutsema kuni 700 veesõpra.
Keerdtrepp viib 11 meetri kõrgusel asuvale stardiplatvormile, kus paikneb 3 erinevat liutoru, väikelastele mõeldud väiksema kiirusega liutoru algab madalamalt. Pikemad neist on 85-meetri pikkused – vürtsitatud põnevate käänakute ja kiire laskumisega.  Kes oma elu esimest laskumist liutorust pelgab, võib seiklustega tutvust teha päris väikestele mõeldud liutoru abil.
Veekeskuse uusim atraktsioon on tuubitoru. See on veekeskuse pikim – lausa 100 meetrit rõõmu. Kummirõngastel saab alla tuhiseda nii üksi kui kahekesi. Et veelgi lõbusam ja põnevam oleks, on toru varustatud nii valguse- kui heliefektidega.
Tervise Paradiisi veekeskuse atraktsioonid on turvalised: liutorust alla laskuja ei satu mitte sügavasse basseini vee alla, vaid hoog pidurdub veega täidetud toru lõpus.
Üks veekeskuse tõmbenumber on hüpped nelja meetri sügavusse basseini. Võimalik on valida kolme kõrguse vahel, millest kõige närvekõditavam on nelja meetri kõrgune platvorm. Enese proovilepanemiseks on ideaalne ka sama basseini ääres asuv ronimissein, mille katsumusterikas vallutamine laeb nii keha kui ka meele energiaga.
Lõbusa adrenaliinisüsti saavad kõik kärestikulisest mägijõest alla tuhisejad.
Kui seiklused ja suurtel kiirustel allatuhisemine pole teie jaoks, ei tasu muretseda. Veekeskuses leiavad tegevust ka need, kes hindavad lõõgastust ning hetki iseenda jaoks. Saunad, basseinid ja mullivannid just seda eesmärki teenivad. Kasutades saunu ning mullivannides olevaid massaažijugasid teadlikult ja eesmärgipäraselt, võite saada leevendust ka lihaspingetele.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus.
Side 14
Pärnu 80010
Pärnu linn
Pärnu maakond

Avatud

Vt. kodulehelt

Klienditeenindus

Telefon: 445 1666

E-mail: veekeskus@spa.ee

Koduleht: www.terviseparadiis.ee

Tutvu teiste soodustustega