perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Tervisetoodete e-kauplus medifum.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted medifum.ee e-poes Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Medifum.ee tegevuseks on meditsiini- ja tervisetoodete importimine, tootmine ja müük. Teeme koostööd mitmete rahvusvaheliselt tuntud meditsiinivahendite tootjatega ja meil on palju tooteid, mille puhul oleme kas ise tootjad või ametlikud maaletoojad ja levitajad. Seetõttu saame pakkuda turu parimat hinda ning kiiret tarneaega, milleks on üldjuhul vaid 1 päev.


Meie tooted on sertifitseeritud ja vastavad Euroopa Liidus kehtivatele standarditele ning kvaliteedinõuetele. Meie kaubavalik on pidevalt täienev ja uuenev, populaarsemaid tooteid on võimalik osta ka laokaubana. Suuremate koguste puhul tasub kindlasti küsida eripakkumist.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: (+372) 6 999 443

E-mail: info@medifum.ee

Koduleht: medifum.ee/

Tutvu teiste soodustustega