perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Ajakiri Golf

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Ajakirja Golf aastatellimus 18.00 € 4.00 € -78%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Enam kui sajaleheküljeline ajakiri Golf ei käsitle pelgalt vaid selle mänguala tehnilist poolt, vaid sellest leiab põnevaid lugusid inimestest, reisidest, hetketrendidest, sündmustest ja paljust muust, vaadatuna golfi võtmes ja saadetuna huvitavast pildimaterjalist. Ajakiri annab võimaluse tutvuda golfiga, mis on paljudele tundmatu. Golf kätkeb endas aga hoolivat suhtumist keskkonda, käitumiskultuuri, ausust, ühistegevust, analüüsivõimet ja positiivsust. Ajakiri Golf on kujunemas kogu pere väljaandeks, pakkudes uue avastamist nii väikestele kui suurtele.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 09:00-17:00

Klienditeenindus

Telefon: 555 17551

E-mail: info@ajakirigolf.ee

Koduleht: ajakirigolf.ee/lasterikaste-perede-liit/

Tutvu teiste soodustustega