perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
CityJungle elamusgolfikeskus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Turniiripilet Tavahinnast -50%
Peopaketid Tavahinnast -15%
Kogu joogikaart Tavahinnast -15%

Tavahindadega tutvumiseks võta ühendust CityJungle elamusgolfikeskus klienditeenindusega. Nii turniiri kui pidude broneerimisel palume märkida Perekaardi olemasolu! Hilisemaid pretensioone ei saa arvestada!


Soodustuse kohta lähemalt

Regiooni suurimas golfiteemalises meelelahutuskeskuses ootavad teid:


Eriefektidega minigolf - Tule mängi maailma kõige meelelahutuslikumat golfiturniiri. Sind ootab 17 eriefektidega rada, mis viivad seiklema džunglisse ning Eesti vaatamisväärsuste ja legendide vahele. Võidab see, kes toimetab palli kõige vähemate löökidega auku – nagu golfis ikka. Mängi sõprade, kolleegide või lastega – elamusgolf sobib al 7. eluaastast.


Discgolf - Pole vahet, kas fännad discgolfi juba ammu või pole selle mängu võlule veel pihta saanud – meie ainulaadsed eriefektidega viskamistunnelid haaravad su kaasa! Põnevust lisab meeleoluvalgus ja pinget krutivad liikuvad korvid. Punktiarvestust peab automaatne süsteem. Tule sõpruskonna või perega ja tee selle sõltuvust tekitava mänguga tutvust.


Full Swing golfisimulaatorid - Mängi maailma kuulsaimatel golfiväljakutel Eestist lahkumata! Tipptasemel Full Swing golfisimulaatorid pakuvad realistlikke mängutingimusi ja võimaldavad sul oma oskusi lihvida just nii, nagu see toimuks looduslikul väljakul. See „päris“ golfimäng on lõbus ka seltskonnaga. Kui soovid tõsist trenni teha, küsi meilt ka treeneri juhendamist.


Redelgolfiväljakud - See vahva seltskonnamäng on kõigile jõukohane ja meelelahutuslik, kuid ka maailmas tunnustatud – peetakse isegi võistlusi! Kogu kokku 2-6-liikmeline seltskond ja tule valluta redelisarnane mängulaud, kuhu teed täpsusviskeid nööriga ühendatud golfipallidega. Reeglid õpetame kiirelt selgeks, lisaks on väljaku broneerinud seltskonna päralt privaatne istumisala.


Söök ja jook – Elamusgolfikeskuses on imemaitsvad värskelt ahjust tulnud pitsad ning just sellised suupisted, mis aktiivse tegevuse juurde ideaalselt sobivad. Meie joogikaardi laiast valikust leiab igaüks omale meelepärast.


Elamusgolfikeskus garanteerib mõnusa ajaveetmise ja meeldejäävad elamused nii suurtele kui väikestele.


Kontaktid

Kuidas tulla?

CityJungle elamusgolfikeskus
Vabaduse väljak 9
Tallinn 10142
Tallinna linn
Harju maakond

Avatud

E,T,K,N 12:00-22:00
R 12:00-23:00
L 11:00-23:00
P 11:00-22:00

Klienditeenindus

Telefon: 5866 8440

E-mail: info@elamusgolf.eu

Koduleht: www.elamusgolf.eu/

Tutvu teiste soodustustega