perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Loodustoodete e-pood naturalbeauty.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -7%

Punktmassaaži komplekti pakkumine kehtib märtsi lõpuni. Sooduskoodi leiad "Minu pere" "Digitaalsete soodustuste" naturalbeauty.ee juurest soooduskoodi kasutusjuhendi lahtrist.


Toote link: https://naturalbeauty.ee/et/home/1613-massaazimatt-padi-ja-kott.html


Kõik tellimused alates 49€ saadetake pakiautomaati tasuta!


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Oleme tervislike ja keskkonnasõbralike põhimõtetega pereettevõtte. Meie eesmärk pakkuda inimestele tervist hoidvaid ja naturaalseid tooteid.


Meie lugu sai alguse 2010. a looduslike ilutoodete poena Loodusilu. Sealt alates oleme arenenud edasi koos oma klientidega ja tänaseks päevaks on meie ettevõte jagunenud kaheks: üks pool tegeleb loodusliku elustiiliblogina ning teise poole moodustab naturalbeauty.ee e-pood.


Loodusilu.ee on blogileht, mis tutvustab erinevaid naturaalseid looduslikke ilu- ja tervisetooted ning -brände. Loodame, et meie blogi aitab Sul kergemini selles maailmas orienteeruda ning leida oma ellu soodsaid ja nutikaid lahendusi. Tule, vaata ja loe blogi aadressil www.loodusilu.ee!


NaturalBeauty.ee on looduslike ilu- ja tervisetoodete e-pood. Kõik tooted oleme valinud hoolikalt, ainult nende seast, mis meile endale väga meeldivad ning mida julgeme soovitada ka Sulle. Meie poest leiad kõik vajaliku ilu, tervise ja kodu heaoluks. Oled oodatud külastama e-poodi aadressil www.naturalbeauty.ee.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 512 8162

E-mail: kadri@loodusilu.ee

Koduleht: www.naturalbeauty.ee, www.loodusilu.ee

Tutvu teiste soodustustega