perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
4kids lastekaubad

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Tavahinnaga tooted Tavahinnast -10%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Vali endale mugavus ja paku oma beebile vaid parimat! Kui Sul puudub täpne ülevaade, mida Sinu beebi vajab, siis oled oodatud meie kauplustesse Tallinnas ja Pärnus. 4kids kauplustest ja e-poest (www.4kids.ee) leiad suure ja hea valiku tooteid nii beebidele, kui ka veidi vanematele lastele. Meie juurest saad oma lapse esimeseks eluaastaks kõik vajaminevad asjad: vankri, turvahälli, beebiriided, beebitarbed, mänguasjad, sisustuse ning kingitused nii katsikuks kui ka sünnipäevaks.


Oleme järgmiste brändide maaletooja ja esindaja Eestis: BeSafe, Voksi , Spiegelburg, Vilac, Bjällra of Sweden, Smallstuff, GoBabyGo.


Ning lisaks leiad meilt ka järgmiste brändide tooteid: Bugaboo, Hartan, UppaBaby, Bumbleride, Hauck, Childhome, ABC Design, Maxi-Cosi , Axkid, Concord, Kurtis, BabyOno, JellyCat, Kids Concept, Jabadabado, KidKraft, Melissa and Doug.


Perekaardi omanike sooduskood kehtib nii www.4kids.ee e-poest tellides kui ka kauplustest kohapeal ostes.    


Kauplused:


4kids Tallinn


Kadaka tee 4, Tallinn.
2 tundi tasuta parkimist, jälgi juhiseid.


E-mail: kadaka@4kids.ee
Tel: 53 012 444


4kids Pärnu


Suur-Jõe 63, Pärnu, Waldhofi Ärimaja.
1 tund tasuta parkimist, jälgi juhiseid.


E-mail: parnu@4kids.ee
Tel: 53 013 444


E-pood www.4kids.ee


Kontaktid

Kohanimi Lahtiolekuaeg Kontaktid
Üle Eesti 53012444
info@4kids.ee

Koduleht: www.4kids.ee

Tutvu teiste soodustustega