perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Laste Kokastuudio Pidu- ja Kinovanker

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Pidu-ja Kinovanker erinevad paketid Tavahinnast -20%
Lisasoodustustest antakse eraldi teada Perekaardi FB lehe kaudu. Piduvankrit saab enda juurde kutsuda üle Eesti.

Soodustuse kohta lähemalt

Laste Kokastuudio Peovanker veereb just sinna, kuhu vaja ja olgu lumi maas või lõõsaku taevas sillerdav päike. Pole vaja eraldi tellida peojuhti - lastega tegeleb peakokk, pole vaja kostüüme - igast pidulisest saab vahva kokk, pole vaja toidu pärast muretseda - lapsed ise teevad söögi ja katavad laua.
Valikus on erinevad peopaketid ja kindlasti leiab igaüks just omale sobiva. Kokkamine toimub sünnipäevadel (kodus, kohvikus, mängutoas), firmapidudel lastele huvitegevus (suvepäevad, jõulupeod) ja õpitoad koolides, lasteaedades, laagrites, laatadel.
Kutsu Piduvanker endale külla ükskõik kuhu, kasvõi sinu armsasse metsatukka! Üritused looduses aastaringselt Pidu-, Kino- ja Jõuluvankriga.
Piduvanker on sõiduauto järel veetav haagissuvila, mis on kohaldatud väiksemate sündmuste tähistamiseks. Piduvanker on 5,3m pikk ja 2,2m lai. Selles on 1 ruum, (vajadusel poolitatav lükandseinaga) ja WC. On kööginurk kraanikausi, külmiku ja gaasipliidiga. Piduvankris on gaasiküte (talvel on soe) ja ventilatsioon. Elektriühendus 220 või 12v (muudel juhtudel diiselgeneraator). haagise külge võimalik paigaldada telk 12,5 m² ja/või markiis 12 m²

Kontaktid

Kuidas tulla?

Laste Kokastuudio Pidu- ja Kinovanker


Harju maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P SULETUD

Klienditeenindus

Telefon: 5695 1514, 502 8644

E-mail: laste.kokastuudi@gmail.com

Koduleht: www.facebook.com/Lastekokastuudio/

Tutvu teiste soodustustega