perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
www.fitlap.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
12 kuud 75.99 € 38.00 € -50%
3 kuud 29.99 € 15.00 € -50%
1 kuu 17.99 € 9.00 € -50%

NB! Kuidas Fitlapi soodustust kasutada?


Olles Perekaardi lehele sisse loginud, vali ülevalt "Minu pere" ja seejärel "Digitaalsed soodustused". Otsi sealt üles Fitlap ning vajuta lingile, mida seal näed! Eraldi e-maili saata pole vaja.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Fitlap on veebipõhine treening- ja toitumisnõustamise teenus, mis on arstide poolt heaks kiidetud. Toitumiskava sisaldab personaalset ja pere toitumiskava koos ostunimekirjaga ja toitumispäevikuga. Igaks toidukorraks saad valida enam kui 400 retsepti seast just endale sobiva. Fitlapi toitumiskavad sobivad imetavale emale, rasedale, laktoositalumatule, gluteenitalumatule ja diabeetikule. Iga retsepti juures on näha, kui palju raha kulub selle toidu valmistamiseks. Nii saate hoida pere eelarvel silma peal. Fitlapi treening- ja toitumiskavadega on väga paljud saanud korda oma kehakaalu, naudivad paremat välimust ja erksat olemist.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 55608413

E-mail: info@fitlap.ee

Koduleht: www.fitlap.ee

Tutvu teiste soodustustega