perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Lucca Restoran

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Restorani menüü hinnakiri Tavahinnast -10%

Soodustuse kohta lähemalt

Lucca Restoran asub Tiskres, endise Lucca suvemõisa ja pargi lähistel. Selle Itaalias Toskaana piirkonna Lucca linnalt nime saanud mõisa rajas omal ajal parun Arthur Girard de Soucanton, kes 19nda sajandi teisel poolel Eestis ärielus olulist rolli mängis, olles raehärra ja Tallinna bürgermeister. Pärines parun Prantsusmaalt Languedoc-Roussillon aadlisuguvõsast.
Lastega pered on meile eriti olulised ja lastele paremate tingimuste loomiseks oleme sisustanud mängutoa, mis on Eesti restoranidest kõige suuremate mänguvõimalustega. Perega restorani minnes on ohtrate mänguasjadega lastetuba sageli argumendiks. Hoolitseme pisipere heaolu eest ja loome võimalusi, et vanemad saaksid oma roogasid nautida. Mängutoas ootab lapsi lisaks nukkudele ja sõiduautodele ka kahekorruseline puidust mängumaja, liumägi ja pikniku nurgake. Ka õuealal terrassi kõrval asub suur mängukompleks koos liumäe ja kiigega, kus ilusa suveilmaga saab vahvalt aega veeta.
Restoran Lucca on neile, kes soovivad eemal olla südalinna saginast ja tunda ennast mõnusalt linnaäärses hubases trattoria’s sõprade või pereseltsis nautides traditsioonilist itaalia kööki koos armastusega valminud veinidegaKontaktid

Kuidas tulla?

Lucca Restoran Tiskres
Keskpäeva tee 1
Tabasalu 76901

Harju maakond

Avatud

T,K,N 12:00-22:00
R,L 12:00-23:00
P 12:00-21:00

Klienditeenindus

Telefon: 655 5923

E-mail: lucca@restoranlucca.ee

Koduleht: http://www.restoranlucca.ee/et/, https://www.facebook.com/luccarestoran/?fref=ts

Tutvu teiste soodustustega