perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Mõmmi Mängutuba

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Mängutoa rendihind Tavahinnast -10%
Broneerimisel andke palun teada Perekaardi olemasolust!

Soodustuse kohta lähemalt

Mõmmi Mängutuba on suurepärane koht erinevate lasteürituste pidamiseks: sünnipäevad, lasteaia lõpu- ja jõulupeod, firmade lastepeod, beebide kokkutulekud, katsikud ja nii edasi.
Meil on lahedalt ruumi: laste käsutuses on 220 m² jooksmiseks ja mängimiseks. Mõmmi Mängutuba on suurim Rakvere ja Lääne-Virumaa mängutuba, kus saate privaatselt, vaid oma seltskonnaga pidu pidada ja kus ühtki võõrast juures ei viibi. Kogu ruumi katab 100% vaip, seetõttu on ka roomavatel beebidel meie juures mugav ringi liikuda.
Tegevust on nii päris pisikestele beebidele, kui ka suurematele lastele. Beebide jaoks on olemas oma nurgake arendavate tegevustega. Suuremad lapsed saavad hüpata täispuhutaval batuudil või siis tavalisel batuudil. Meil on kaks puidust mängumaja- üks on mitmete funktsioonidega, kus saab ronida ja liugu lasta. Kes väsinud jooksmisest, saavad vaadata multikaid Mõmmi Kinosaalis. Teises majas saab mängida kodu- väikse koka unistuste köögis saab head-paremat vaaritada ja pärast „terrassil” teha ka mõnusa grilli.
Meil ei puudu ka nukumaja ja poistele on vahva puidust autoparkla. Pallimerre saab sukelduda liumäelt ja ronimiseks on lahe ronimismägi. Veel veidi suuremad lapsed ja ka emmed-issid saavad mängida xboxi, piljardit ja õhuhokit.
Mõmmis on olemas ka kööginurk, kus teie käsutuses veekann, kohviaparaat, mikrolaineahi, morsikannud, salatikausid ja taldrikud-tassid. Vanematele on olemas mõnus istumisnurgake pehmel diivanil.
Toitlustuse osas on lubatud kõik variandid- alates sellest, et võtate ise kõik kaasa kuni selleni, et saab tellida nö. „täispaketi”. Tulete kohale ja kõik on teie jaoks juba valmis! Külla saab tellida nii õhtujuhi, fotograafi, näomaalingute tegija kui ka patsimeistri!
Sügisest kevadeni toimub Mõmmi Mängutoas ka beebikool ning kokaklubi algklasside lastele.

Kontaktid

Kuidas tulla?

Mõmmi Mängutuba
Narva 24
Rakvere 44313

Lääne-Viru maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 10:00-21:00

Klienditeenindus

Telefon: 555 60784

E-mail: info@momm.ee

Koduleht: http://momm.ee/,

Tutvu teiste soodustustega