perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Pere Optika kauplused Harjumaal

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Täishinnaga toodete allahindluse miinimum Tavahinnast -15%
Pakett FeelGood 65ja FeelGood 35 eripakkumised. Kui sooritatakse vähemalt üks prilliost on silmakontroll kogu perele tasuta.

Soodustuse kohta lähemalt

Terav ja hea nägemine aitab meil kõigil igapäevaeluga ladusalt toime tulla. Mida teha aga siis, kui nägemisega kõik korras pole? Sel juhul on kõige arukam pöörduda silmaarsti või optometristi poole, kes silmad üle kontrollib ja prilliretsepti kirjutab. Kui aga prillid on välja kirjutatud, tuleb neid ka vastavalt ettekirjutusele kanda ja hoida.
Pere Optika kauplustes saad ostuabi - millised prillid, kontaktläätsed või päikeseprillid valida ja teostatakse asjatundlikku silmakontrolli.
Optilise Grupi alla kuuluvad kõik Pere Optika, Stock Optika ja Säästuoptika kauplused üle Eesti.

Kontaktid

Kohanimi Lahtiolekuaeg Kontaktid
Solaris Pere Optika E,T,K,N,R,L,P 10:00-21:00
670 7171
solaris@optiline.ee
Mustamäe Pere Optika E,T,K,N,R,L,P 10:00-21:00
600 4446
mustamae@optiline.ee
Lasnamäe Centrum Pere Optika E,T,K,N,R,L,P 10:00-21:00
661 0095
centrum@optiline.ee
Postimaja Pere Optika E,T,K,N,R 10:00-20:00
L,P 10:00-16:00
603 4455
postimaja@optiline.ee
Stock Optika E,T,K,N,R 10:00-19:00
L 10:00-17:00
662 0240
stock@optiline.ee
WW Passaaži Pere Optika E,T,K,N,R 10:00-18:00
L 10:00-15:00
P SULETUD
661 6007; 5682 0045
ww@optiline.ee
Nõmme Pere Optika E,T,K,N,R 09:30-18:00
L 10:00-15:00
P SULETUD
655 9544
nommepere@optline.ee
Mustamäe Mustika Prisma Pere Optika E,T,K,N,R,L 10:00-19:00
P 10:00-17:00
697 9879; 5661 1506
mustika@optiline.ee
Viimsi SPA Optika E,T,K,N,R 09:30-18:00
L,P SULETUD
601 1570; 5688 0957
viimsi@optiline.ee
Pere Optika Lastepolikliinikus E,T,K,N,R 09:00-18:00
641 4567; 5560 2779
pereoptika@optiline.ee
Keila Pere Optika Keila Selveris E,T,K,N,R 10:00-20:00
L 10:00-19:00
639 1530
keilastoc@optiline.ee
Keila Prilliäri E,T,K,N,R 09:00-18:00
L 10:00-14:00
678 1955
keila@optiline.ee

Partneri koduleht: , http://www.optiline.ee/

Tutvu teiste soodustustega