perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Pere Optika kauplused Harjumaal

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Täishinnaga toodete allahindluse miinimum Tavahinnast -15%

Pakett FeelGood 65 ja FeelGood 35 eripakkumised. Kui sooritatakse vähemalt üks prilliost, on silmakontroll kogu perele tasuta.


Soodustuse kohta lähemalt

Terav ja hea nägemine aitab meil kõigil igapäevaeluga ladusalt toime tulla. Mida teha aga siis, kui nägemisega kõik korras pole? Sel juhul on kõige arukam pöörduda silmaarsti või optometristi poole, kes silmad üle kontrollib ja prilliretsepti kirjutab. Kui aga prillid on välja kirjutatud, tuleb neid ka vastavalt ettekirjutusele kanda ja hoida. Pere Optika kauplustes saad ostuabi - millised prillid, kontaktläätsed või päikeseprillid valida ja teostatakse asjatundlikku silmakontrolli. Optilise Grupi alla kuuluvad kõik Pere Optika, Stock Optika ja Säästuoptika kauplused üle Eesti.


Kontaktid

Kohanimi Lahtiolekuaeg Kontaktid
Kuiva Silma Keskus Tallinnas E-R 10-19, L 10-17 +372 662 02 40, +372 56820044
stock@pereoptika.ee
Solaris Pere Optika E-L: 10-21 P: 10-19 +372 670 7171
solaris@pereoptika.ee
Mustamäe Pere Optika E,T,K,N,R,L,P 10:00-21:00 600 4446
mustamae@optiline.ee
Lasnamäe Centrum Pere Optika E-L: 10-21, P: 10-19 +372 661 0095
centrum@pereoptika.ee
Postimaja Pere Optika E,T,K,N,R 10:00-20:00
L,P 10:00-16:00
603 4455
postimaja@optiline.ee
Stock Optika E-R: 10-19, L: 10-17 +372 662 0240, +372 56820044
stock@pereoptika.ee
Estonia Pere Optika E-R: 10-18 +372 6 313 773
estonia@pereoptika.ee
Nõmme Pere Optika E,T,K,N,R 09:30-18:00
L 10:00-15:00
P SULETUD
655 9544
nommepere@optline.ee
Mustamäe Mustika Prisma Pere Optika E,T,K,N,R,L 10:00-19:00
P 10:00-17:00
697 9879; 5661 1506
mustika@optiline.ee
Viimsi SPA Optika E,T,K,N,R 09:30-18:00
L,P SULETUD
601 1570; 5688 0957
viimsi@optiline.ee
Pere Optika Lastepolikliinikus E,T,K,N,R 09:00-18:00 641 4567; 5560 2779
pereoptika@optiline.ee
Keila Pere Optika Keila Selveris E-L: 10-19 +372 639 1530
keilastock@pereoptika.ee
Keila Prilliäri E-R: 9.00-17.00 +372 678 1955
keila@pereoptika.ee

Koduleht: pereoptika.ee/

Tutvu teiste soodustustega