perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Vippa OÜ

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kiigulaud 65.00 € 49.00 € -25%
Vippa tooted e-poes või esinduses Tavahinnast -30%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Vippa OÜ toodab eestimaiseid mänguasju. Lisaks valmistatakse esemeid, mis muudavad kodu kaunimaks ja inimese isikupärasemaks. Tooted on kaunistatud eesti rahvakultuurist pärinevate ornamentide ja mustritega, mis teevad silmale pai ning panevad jala astuma esivanemate rütmis. Erilist tähelepanu on pööratud mänguasjadele ja õppemängudele, mis arendavad peent käelist tegevust ja loovat mõtlemist. Kiigulaud: Kiigulaud on mängu- ja treeningvahend nii väikelastele, koolilastele kui täiskasvanutele. Laud arendab tasakaalu ja üldist kehalist aktiivsust. Kiigulaud on valmistatud kasevineerist, käsitsi viimistletud ning töödeldud veekindla lakiga, mis tagab tootele ilusa välimuse pikaks ajaks. Kiigulaud on mõeldud kasutamiseks nii toas kui õues. Mõõdud 30 x 88 cm, (välimine kumerus 95 cm). Kaal 3,2 kg. Maksimaalne kandevõime 200kg. Kasutaja soovitav vanus 3-93a. Tellimusele lisandub postikulu, mille tasub ostja vastavalt müüja edastatud arvele.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Veebipood avatud ööpäevaringselt.

Klienditeenindus

Telefon: 503 2285 ;513 7579

E-mail: info.vippa@gmail.com

Koduleht: www.vippa.ee/, FB: www.facebook.com/Vippa-608221579318449/?fre

Tutvu teiste soodustustega