perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Heaolu- ja massaažisalong KarmaPhala

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
KarmaPhala teenused Tavahinnast -10%
Iga kuues massaažikord Tavahinnast -15€

Soodustus ei laiene pakettidele ja viie korra kaardile.


Esmasel massaaži külastusel saab klient pere-kliendikaardi (õigus kasutada Perekaardile kantud isikutel), millele pannakse iga massaažikorra eest märge. Kui viis märget koos, saab üks pereliige massaaži 15 eurot soodsamalt.


Soodustuse kohta lähemalt

KarmaPhala on loodud 2018. aastal oma ala asjatundjate poolt, et pakkuda Sulle ja Su perele parimat massaaži ja psühholoogilise nõustamise teenust. Meie salongis on garanteeritud täielik rahu ja lõõgatus.


KarmaPhala salongis pakume Sulle ning Sinu perele laias valikus erinevaid massaažiteenuseid alates klassikalisest massaažist kuni lapseootel emade massaažini välja. Kuna massaaži vajavad ka lapsed, et olla haigustele vähem vastuvõtlikud, vabaneda pingetest ja stressist, siis pakume massaaži ka lastele.  


Meie nõustajad soovivad olla toeks probleemide mõistmisel ning sõnastamisel. Aitame Sul seada realistlikud eesmärgid ning asume otsima just Sulle sobivamaid lahendusi. Meie õhkkond on usalduslik, hinnanguvaba ning täiesti konfidentsiaalne, mis võimaldab Sul näha oma probleeme senisest erinevatest vaatenurkadest.


Näiteid teemadest, millega võid meie poole pöörduda:


pereprobleemid, depressioon, ärevus, hirmud, madal enesehinnang, rahulolematus, psüühilised probleemid, somaatilised probleemid, enesetapumõtted, sõltuvusprobleemid, vägivald, traumaatilised kogemused, lein, mured (teismeliste) lastega, suhtlemisraskused.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Heaolu- ja massaažisalong KarmaPhala
Aida 5-203

Pärnu maakond

Avatud

E,T,K,N,R 12:00-20:00
L,P 12:00-18:00

Klienditeenindus

Telefon: +372 56 55 454

E-mail: info@karmaphala.ee

Koduleht: www.karmaphala.ee

Tutvu teiste soodustustega