perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Wool In Love

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Wool In Love tavahinnaga tooted Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Palun saage tuttavaks, Wool In Love - WIL, kaubamärk, mis pakub naturaalsetest materjalidest kootud lasterõivaid.

Oleme Eestis, Viljandis tegutsev kudumite tootmisega tegelev pereettevõte. Peamiselt ekspordime oma toodangu Skandinaaviasse, aga 2017 kevadel hakkasime valmistama ka väikelastele ja beebidele kudumeid Eesti turule kaubamärgi Wool In Love all. Tooted valmivad lähtudes Eesti kliimast ja laste vajadustest. Kõik meie tooted on algusest lõpuni valmistatud ja disainitud Eestis.

Valikus on tooted beebidele ja 7-aastastele väikelastele. Lasterõivaste puhul on oluline, et rõivas oleks soe, kerge ja mugav. Kootud esemed just seda pakuvadki. Kindlasti on Wool In Love rõivad sobilikud kandmiseks igal aastaajal. 


Meile on oluline naturaalsus ja materjalide kõrge kvaliteet, ja seetõttu kasutame Itaalia ja Austria lõngatootjate kõrgekvaliteedilist 100% meriinovillast ja 100% lambavillast lõnga.

Kõik meie tooted on valmistatud hoole ja armastusega, lähtudes isiklikust vajadusest! 


Wool In Love tooteid on lihtne hooldada – kõiki rõivaid on lubatud masinas pesta villapesu programmil. 


Kontaktid

Kuidas tulla?

Wool In Love
Looga 8b
Viljandi linn
Viljandi maakond

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 5271161

E-mail: info@woolinlove.ee

Koduleht: www.woolinlove.ee

Tutvu teiste soodustustega