perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Kolm Põrsakest

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kolme Põrsakese teadusteatri tellimused Tavahinnast -15%
Tegevuskastid Tavahinnast -15%
Teadusring Tavahinnast -15%

Sooduskoodi saab rakendada Kolme Põrsakese veebilehel tellimust vormistades. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Kolm Põrsakest on Eesti ja Euroopa parimast õpilasfirmast välja kasvanud ettevõte, kus 50 noort üle Eesti tegutsevad teaduspisiku levitamise eesmärgiga. Katseid tehakse alati KOOS lastega, et neil oleks võimalusi ise katsetada ja praktilisest kogemusest õppida. Meeleoluka teadusteatri etendused on täidetud põnevate katsetega ning ei puudu ka laste lemmikud teaduspaugud ning maagiline udu.

Kõigist ei pea tulema teadlased, kuid Kolme Põrsakese teadusteater tegutseb selle nimel, et lapsed tunneksid huvi maailma vastu, huvituksid loodusest ja selle hoidmisest. Teaduskatsetega muudavad nad keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks nii suurtele kui ka väikestele. 


Teadusringis on võimalik 45 minuti jooksul avastada, kuidas maailma meie ümber töötab. Tehakse erinevaid katseid, mängtakse ja meisterdatakse. Teadusringi tegevuste teemad on väga mitmekesised ja põnevad. Tutvutakse loodusega, inimesega, tähtede, füüsika, keemia ja palju muuga. Igal korral on tähtis, et lastele jääks õppimisest positiivne emotsioon, mis inspireerib neid tulevikus olema uudishimulikud ning katsetamisjulged. 2020. ja 2021. õppeaastal toimuvate ringidega liitumine algab 20.08.  


Kolme Põrsakese teaduskastidega saab nii ehitada, meisterda kui ka katsetada, uurida ja avastada. Põrsakeste erinevad tegvuskastid toovad ägedad projektid koju kätte. Kaasas on kõik vajalikud vahendid ja juhendid, et alustada väikeste teadlaste karjääri.


 


 


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Kolme Põrsakese tellimusi on võimalik esitada ööpäevaringselt.

Klienditeenindus

Telefon: +372 5384 5464

E-mail: info@kolmporsakest.ee

Koduleht: www.kolmporsakest.ee

Tutvu teiste soodustustega