perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Mängupõnni mängutehas

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Mängupõnni mängutuba Tavahinnast -20%

Soodushinnad kehtivad sõltumata päevast ning kellaajast. Kampaaniahindade puhul soodushind ei rakendu. Broneerides sünnipäeva www.manguponni.ee lehel märgi soodustuse rakendumiseks lisainfo lahtrisse märksõna "Perekaart" ning oma Perekaardi kuus viimast numbrit. Sünnipäeva pidama minnes võta kindlasti kaasa kehtiv Perekaart ning isikut tõendav dokument.


Soodustuse kohta lähemalt

Laste mängutoa loomisel mõtlesime kõigepealt sellest, et Mängupõnni mängutuba peab olema ideaalne koht mängimiseks, laste sünnipäeva ja pere tähtsate sündmuste tähistamiseks ja oma lapsega vaba aja nautimiseks - mõnusalt värvikas, puhas, soe ja hubane. Selline mängutuba, kuhu tahaks kindlasti tagasi tulla ja kuhu ka oma sõpru kutsuda!

Mängutoas on olemas oma sünnipäeva pidamiseks nõud – taldrikud (soolaseks kui ka magusaks), kahvlid, lusikad, kohvitassid, joogitopsid, joogipudelid koos kõrrega (võimalus kohapeal ise nimesid peale kirjutada), tordilabidas ja nuga, kausid, vaagnad, kannud, lillevaasid, mikrolaineahi, veekeetja, filterkohvimasin (filter korduvkasutatav, seega ise pole vaja filtreid kaasa võtta) ja külmkapp. Ise palume kaasa võtta soovi korral salvrätikud.


 

 


Kontaktid

Kuidas tulla?

Mängupõnni mängutuba
Haapsalu mnt 18
Pärnu linn 80010
Pärnu maakond

Avatud

Sünnipäeva broneerimiseks ning kellaja täpsustamiseks kontakteeru Mängupõnni mängutoaga klienditeeninduse kontaktandmetel.

Klienditeenindus

Telefon: +372 5629 2878

E-mail: info@manguponni.ee

Koduleht: manguponni.ee/

Tutvu teiste soodustustega