perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Tartu Naiste Kickpoksi Akadeemia

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kuukaart 35.00 € 20.00 € -43%

Tartu Naiste Kickpoksi Akadeemias pole kehtestatud vanusepiirangut - trenni on oodatud igas vanuses ja neiud ja naised. Eelnev trennikogemus pole vajalik. 


Soodustuse kohta lähemalt

Treeningutele on oodatud neiud/naised, kes soovivad läbi võitluskunstiga tegelemise parandada oma füüsilist vormi, maandada stressi ning õppida ennast kaitsma. Akadeemia treener Borisi missiooniks on järjepidevalt ja kirglikult püstivõitluse oskuste lihvimine alates aastast 2002. Taipoksi kui ka kickpoksi huvilistele hakkas ta tunde andma 2010. aasta sügisel. Võitluskunst on treeneri jaoks eelkõige kunst, mida saab harrastada ilma vigastusteta ehk siis ohutult enda tervise jaoks. Treeningutel edukaks osalemiseks ei ole vaja mingeid erilisi füüsilisi eeldusi, kuna treeningud on kohandatavad kõikidele kehatüüpidele. Oluline on huvi ja motivatsioon trenni teha ning areneda. Trenni eesmärgiks on uute oskuste omandamine ja tervisliku liikumiskogemuse saavutamine. Treeningutel on läbivalt tervislik ja kindlasti sõbralik suhtumine ning maksimaalselt personaalne lähenemine.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Tartu Naiste Kickpoksi Akadeemia
Kaunase pst 68
Tartu linn 50708
Tartu maakond

Avatud

Edasijõudnute treeningud toimuvad teisipäeval ja neljapäeval kell 18.00. Algajate treeningud toimuvad teisipäeval ja neljapäeval kell 19.30.

Klienditeenindus

Telefon: 5308 6922

E-mail: naisteklan@gmail.com

Koduleht: www.naisteklan.ee

Tutvu teiste soodustustega