perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Paide Muusika- ja Teatrimaja

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Paide Muusika- ja Teatrimaja omaüritused Tavahinnast -10%
Paide Muusika- ja Teatrimaja omaüritused Tavahinnast -20%
Paide Muusika- ja Teatrimaja omaüritused Tavahinnast -30%

Soodushinnad kehtivad ainult Paide Muusika- ja Teatrimaja omaüritustele. Külalisüritustele soodushinnad ei rakendu. NB! Soodustuse protsent sõltub üritusest. Pileteid on võimalik soetada 10-30% soodsamalt sõltuvalt üritusest.


Paide Muusika- ja Teatrimaja poolt korraldavate üritustega  saab tutvuda siin. Selleks, et saada teada, milline soodusprotsent on kehtiv meelepärasel üritusel, on vaja kontakteeruda Paide Muusika- ja Teatrimajaga.  


Soodustuse kohta lähemalt

Kesk-Eesti suurimas kultuuri täis majas, Paide Muusika- ja Teatrimajas, toimub alalõpmata midagi põnevat. Selles majas tegutseb Eesti noorim kutseline teater "Paide Teater". Paide teater on oma lühikese tegutsemisaja jooksul pälvinud juba mitmeid auhindu ning saanud tunnust teatrikriitikute poolt. Paide teatri järgmist etendust "Eesti Jumalad" saab suvel näha Vargamäel.


Majas toimuvad erinevad kontserdid. Kaks korda aastas suurejoonelised Rahvusooper Estonia päevad, mil päev algab kontserdiga kõige pisematele ja lõppeb etendusega suurel laval. Paide Muusika- ja Teatrimaja korraldab  erinevaid põnevaid sündmusi nii lastele, peredele, noortele kui ka eakatele. Üritustega saab tutvuda kodulehel www.pamt.ee.


Soodustused Perekaardi omanikele kehtivad vaid omaüritustele ehk maja poolt korraldatud sündmustele. Nagu näiteks Paide teater, lastehommikud ja erinevad kontserdid. Igale üritusele kehtib erinev soodustus vahemikus 10% - 30%. Soodustust saad küsida kassast: 


Kontaktid

Kuidas tulla?

Paide Muusika- ja Teatrimaja
Pärnu 18
Paide 72712
Paide linn
Järva maakond

Avatud

Kassa avatud E-R kell 11-19, L-P suletud. Kassa avatud ka üks tund enne ürituse algust.

Klienditeenindus

Telefon: 38 49137, 5528180 (kassa)

E-mail: info@pamt.ee

Koduleht: www.pamt.ee

Tutvu teiste soodustustega