perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Roll Spot Viimsi

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Roll Spot Viimsi teenused Tavahinnast -15%
Roll Spot Viimsi teenused kahele pereliikmele Tavahinnast -20%

20%-list soodustust on võimalik rakendada, kui rullmassaaži tuleb korraga kaks ühele ja samale Perekaardile kantud isikut (kaks ühe perekonna liiget). Soodustus rakendub Perekaardi ning isikut tõendavate dokumentide ettenäitamisel. 


E- R 10:00-20:00; L- P 12:00-17:00 (laupäeval ja pühapäeval on Roll Spot Viimsi avatud vastavalt broneeringutele. 


Soodustuse kohta lähemalt

Roll Spot Viimsi masinad ühendavad endas salendava- ja lümfimassaaži tervendavat koostoimet. Protseduur stimuleerib lümfide toimet, mis aitab kehast välja viia sinna ladestunud mürkained ja parandab ainevahetust, vähendab kudede turset ning aitab võidelda lümfisüsteemi häiretega nagu näiteks tselluliit. Regulaarne rullmassaaži protseduuride läbiviimine aitab kõrvaldada ka ainevahetushäireid.


Lisaks eelpool nimetatule annab rullmassaaž ka kehale meeldivalt lõõgastunud ja hea enesetunde. Rullmassaaž parandab meie vereringet ja pinguldab nahka. Masinal olevad kollageenilambid parandavad meie naha elastsust ning aitavad säilitada nooruslikku väljanägemist.


Lümfisüsteem on üks kõige olulisemaid ja keerulisemaid süsteeme inimkehas. Lümfisüsteem vastutab meie keha puhastamise eest. Ära lase oma lümfisüsteemil laisaks jääda. Roll Studio pakutav rullmassaaži teenus aitab Sind, ühendades lümfisüsteemi stimuleerimise ja salendava tulemuse. Rullmassaaž on lisaks ka veel hea vahend vähendada lihaspingeid.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Roll Spot Viimsi
Taluranna tee 6-1
Haabneeme 74001
Viimsi vald
Harju maakond

Avatud

E,T,K,N,R 10:00-20:00
L,P 12:00-17:00

Klienditeenindus

Telefon: 58003417

E-mail: info@rollspot.ee

Koduleht: www.rollspot.ee

Tutvu teiste soodustustega