perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
www.common.ee veebipood

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Veebipoe www.common.ee tooted Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Nüüd võid kogu kodu sisustada mugavalt oma diivanil, sest oleme kogu kaubavalikuga kättesaadav kõikjal, kus levib internet. Vali kõigi mugavustega kaasaegsest e-poest, mida vajad, maksa ja kaup saabub ise kohale, nii nagu poodlemine täna käima peab - kiirelt, vaevata ja mugavalt. E-poe valik ja võimalused täienevad pidevalt ja tarne toimub mugavalt igasse Eesti nurka. 

Pakume Sulle kodu sisustamiseks elutoamööbli - diivanilaud, kummutid, vitriinkapid, raamaturiiulid, abilauad jm. vajaliku, et igal pereliikmel mugav oleks. Diivanite valik on erilise tähelepanu all. Meil on mitmekülgne söögitoa mööbli valik - mugavate toolide ja suure söögilauaga tekitad hetkega juurde hindamatut kvaliteetaega. Magamistoamööbel on tähtis, sest päris suure osa koosveedetud ajast me magame. Puhkuse kvaliteeti silmas pidades pakume laia valikut madratseid ka mainekatelt tootjatelt. Meie mööbel lastele on värvikas ja huvitav, samas funktsionaalne ja erilise vastutustundega valitud. Lühike õuehooaeg muutub nauditavaks mugava aiamööbli abil - lauad, mugavad aiatoolid, letid, abilauad jm.aitavad aiaelu täiel rinnal nautida.  Lisaks pakume vannitoamööblit, garderoobimööblit, esikumööblit ja sisustuselemente kodu igakülgset kasutusmugavust silmas pidades.  
 


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

E-poes on võimalik oste sooritada ööpäevaringselt.

Klienditeenindus

Telefon: 7311 111

E-mail: e-pood@common.ee

Koduleht: www.common.ee

Tutvu teiste soodustustega