perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Bibix OÜ

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Bibix OÜ tooted Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

BIBIXi e-poes saad ise kombineerida endale glamuursed sametkangast vabaajarõivad valides esmalt meelepärased mudelid, seejärel sametkanga toonid, krae või kapuutsi voodrikangad ning soovi korral tikandid ja kristallid. Valikus on mudeleid naistele ja lastele. Tootmises kasutame kõrgkvaliteedset sametit, mis on suurepäraste omadustega. Materjal venib, kuid ei veni välja isegi pikaajalisel kasutamisel, kohandub kandja figuuriga, ei näita välja plekke ning ei kortsu. Sametil on sügav värvitoon ja luksuslik läige ning see püsib säravana ka peale mitmekordset pesu! Kangas on pehme, mugav, hingab hästi ning teeb iga kandja kaunimaks. BIBIX dressid sobivad väga hästi kandmiseks ka raseduse esimesel poolel. Veniv materjal ja sobivad lõiked tagavad kandjale mugavuse.  Õmbleme ka suurusi 46-50!  


Tooted õmbleme valmis maksimaalselt 3 nädalaga ning paki saadame Sulle postiga pakiautomaati. Loomulikult on võimalik tellimusi esitada või oma toodetele järgi tulla ka meie Tartus asuvasse ateljeesse.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Tartus aadressil Aardla 23D asub õmblusateljee, kuhu on eelnevalt kokku lepitud ajal võimalik tulla kangaid vaatama ning tellimust vormistama. Tellimust saab vormistada ka e-poes.

Klienditeenindus

Telefon: 58147107

E-mail: bibix.info@gmail.com

Koduleht: www.bibix.eu/et

Tutvu teiste soodustustega