perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]
Feralia mängumaa

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Ruumirent Tavahinnast -20%
Lisateenused Tavahinnast -20%

20%- line soodustus kehtib järgnevatelt teenustelt:  laste peolaua cateringi, stilistika ja kostümeeritud mängujuhid, näomaalinguid, õhupalliloomad, personaalseid peokavasid jm. Sooduspakkumises olevate lisateenuste kohta saab täpsema informatsiooni otse mängumaaga kontakteerudes. 
Soodustusega peoruumi broneerimiseks on vaja ühendust võtta mängumaaga, esitada ees- ja perekonnanimi ning kehtiv Perekaardi number. Kohale minnes on kindlasti vaja kaasa võtta kehtiv Perekaart. 


Soodustuse kohta lähemalt

Feralia mängumaa on keskmise suurusega (120 ruutmeetrit) hubane ja erinevaid elamusi pakkuv ning erinevaid tegevusi võimaldav koht 1-10 aastaste laste sünnipäevade ja teiste ürituste tähistamiseks. Sobib väga hästi ka pisematele seltskondadele. Mahutab mugavalt 25-30 inimest. Korraga on ruumis ainult üks peoseltskond. Kõik lapsed on mugavalt silme all, neid on hea jälgida ja ka vanematel on võimalus peo kestel lõõgastuda. Laste lemmikuks on ülisuur batuut ja palju erinevaid tegevusi nii poistele kui tüdrukutele, eraldi diskoruum, sh UV-valgustus, muusika,mp3, video.


 


Kontaktid

Kuidas tulla?

Feralia mängumaa
Sõbra 58
Tartu linn 50106
Tartu maakond

Avatud

Peo toiumumise aeg on vaja kokku leppida Feralia mängumaaga.

Klienditeenindus

Telefon: 5185632

E-mail: [email protected]

Koduleht: www.feralia.ee

Tutvu teiste soodustustega