perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Liivala Mängutuba

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Ürituste/sünnipäevade korraldamine Tavahinnast -20%
Mänguhommik/mänguõhtu - 1 laps 7.00 € 5.00 € -29%
Mänguhommik/mänguõhtu - kaks ja enam last 10.00 € 8.00 € -20%

Sünnipäeva broneerimisel Liivala veebilehel tuleb lisainfo lahtrisse märkida kehtiva Perekaardi number. Kohale minnes on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kehtiv Perekaart.


Soodustuse kohta lähemalt

Liivala on uudne 40-ruutmeetrise siseliivakastiga mängutuba Tallinnas aadressil Kopli 27, kus saab tähistada sünnipäevi, osaleda mänguhommikutel ja -õhtutel ning põnevates töötubades. Liivala toob lõbusa, lõõgastava ning arendava liivamängu siseruumi – rahulikku ja hubasesse keskkonda, kus lapsed saavad mängida iseseisvalt ja ohutult.


Meie eesmärgiks on luua turvaline ja lapse arengut toetav mängukeskkond, kus laps saaks liivaga mängides kasutada põnevaid liivakastimänguasju ning tal oleks võimalik ise suunata oma mängu ja rakendada oma kujutlusvõimet. Mänguruum on planeeritud selliselt, et vanematel on mugav jälgida lapsi tegutsemas ning vajadusel on võimalik neid ka juhendada.  


Liivala on kujundatud Skandinaavia stiilis, naturaalse pidu kasutamine muudab mängutoa hubaseks ja valgusküllane hele ruum muudab ka kõige pimedamal ajal päevad helgemaks. Ürituste läbiviimiseks on Liivalas olemas kõik vajalikud toidunõud. See tähendab, et kaasa ei pea võtma ühekordseid nõusid ning tänu sellele jääb tekitamata suur kogus prügi. Oleme proovinud muuta külalistele meie juures ürituse korraldamise võimalikult mugavaks ehk mängutoa rendihind sisaldab juba ka peojärgselt koristusteenust - ürituse lõppedes ei ole vaja pesta nõusid ega korjata mänguasju kokku.  


Kontaktid

Kuidas tulla?

Liivala mängutuba
Kopli 27
Tallinn 10412
Tallinna linn
Harju maakond

Avatud

Mänguhommikud teisipäeviti ja komapäeviti kell 10:00 ja mänguõhtud teisipäeviti kell 17:00.

Klienditeenindus

Telefon: +372 533 65 987

E-mail: info@liivala.ee

Koduleht: www.liivala.ee

Tutvu teiste soodustustega