perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Babyshop

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Babyshopi tooted Tavahinnast -15%

Perekaardi soodustus kehtib Perekaardile märgitud isikutele kehtiva Perekaardi esitamisel Tartu esinduspoes. Info veebisoodustuse kohta avaneb Perekaardi süsteemi sisselogimisel. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Pakume ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele, väikelastele ja vanematele. Meie peamine rõhk on toodetel, mille kvaliteet ja disain on just sellel tasemel, nagu üks lapsega seotud toode olema peab. Enamik meie tooted on saadaval Eestis ainult meie kauplustes.


Babyshop OÜ on ametlik Baltimaade esindaja brändidele Mountain Buggy, Phil&Teds, iCandy ja Bebylux, Bebelux, Vaggaro. Lisaks teeme koostööd otse tootjatega: Kokadi, Be Lenka, Integra, Soul, Limas, Dubatti, Kidsmill.


Me soovime Sind inspireerida, pakkuda meeldivat ostukogemust suurepärase klienditeeninduse ja kvaliteetsete kaubamärkidega.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Babyshopi esinduspood
Riia 142
Tartu 50415
Tartu linn
Tartu maakond

Avatud

E,T,K,N,R 10:00-18:00

Klienditeenindus

Telefon: 56685454

E-mail: info@babyshop.ee

Koduleht: www.babyshop.ee

Tutvu teiste soodustustega