perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Trampolino batuudikeskus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Perepilet (2 täiskasvanut + 2 alaealist) Tavahinnast -25%
Üksikpilet Tavahinnast -25%
Lisapilet alaealisele lapsele Tavahinnast -50%
Sünnipäeva pidamine Tavahinnast -20%

Veebilehel broneeringut tehes tuleb kommentaaride lahtrisse lisada kehtiva Perekaardi number ning maksta ettemaks 30€, allahindlus arvestatakse lõppsummast, mille saab tasuda kohapeal kaardiga või sularahas. Kohale minnes on vaja kaasa võtta kehtiv Perekaart. 

Perepilet kehtib kahele täiskasvanule ja kahele alaealisele lapsele. Ülejäänud alaealistele lastele on võimalik soetada 50%-line sooduspilet. Täisealistele noortele kehtib 25%-line soodushind. 


Soodustuse kohta lähemalt

Batuudikeskus Trampolino on uus ja vinge batuudikeskus, mis pakub aktiivset vaba aja veetmise võimalust, kus on võimalik lisaks hüppamisele ka mängida ning end proovile panna. Asume uuenenud Ülemiste keskuse 2. korrusel, kus on suur meelelahutuskompleks ning parim poodidevalik Eestis. Seetõttu on batuudikeskus kergesti ligipääsetav ning mugavas asukohas kõikide külastajate jaoks. Batuudikeskus on peamiselt suunatud lastele ja noortele alates 7. eluaastast ning seda eelkõige ohutuse eesmärgil, sest batuutidel hüppamine nõuab teatavat füüsilist võimekust ning ka ohtude teadvustamist. Nooremad külastajad on oodatud meie juurde koos vanematega. 


Uus avatud vinge batuudikeskus Trampolino pakub mitmeid põnevaid tegevusi erinevale sihtgrupile. Niisama hüppajad saavad kasutada suurt batuudikeskuse hüppeala nii hüppamiseks kui ka trikkide/saltode sooritamiseks. Korv- ja rahvastepalli sõbrad saavad aga segamatult erealdiseisval alal palli mängida. Julgemad triktajad võivad aga ennast proovile panna poomil, kus ühtlasi saab ka tasakaalu harjutades, vastase võimeid proovile panna. Lisandumas on ka veebruaris valmiv ninja rada, kus on siis võimalik kahel võistlejal korraga end proovile panna ning selgitada välja kiireim raja läbija. Samuti lisandub uuel aastal ka slackline ala, mis luuakse koostöös ühe väga andeka Eesti talendiga.  


Batuudikeskuses saab ka laste sünnipäevi pidada, sest seal on 4 vinget sünnipäevatuba. Toad on privaatsed, eraldi kööginurgaga, kus on olemas kõik vajalik nii serveerimiseks kui ka söömiseks. Kõik toad tulevad erineva temaatikaga: ürgne mets, mässav mäestik, helge taevas ning rahulik meri. Hetkel on broneerimiseks avatud metsa stiilis sünnipäevatuba Forestino, ülejäänud toad valmivad veebruariks. Sünnipäevatuba saab broneerida Trampolino kodulehelt. 


Kontaktid

Kuidas tulla?

Trampolino batuudikeskus
Suur-Sõjamäe 4
Tallinn 11415

Harju maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 10:00-21:00

Klienditeenindus

Telefon: +372 53765555

E-mail: info@trampolino.ee

Koduleht: www.trampolino.ee

Tutvu teiste soodustustega