perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Tallinna Botaanikaaed

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Botaanikaaia perepilet 10.00 € 7.00 € -30%

Tallinna Botaanikaaia perepileti hind 7€ kehtib kõikidele Perekaardile märgitud pereliikmetele sõltumata laste arvust ja vanusest.  Tavapärane perepilet kehtib 2 täiskasvanule ja ühe pere kõikidele kuni 16-aastastele lastele. Perekaardiga pereliikmete arvule ja laste/noorte vanusele piirangut pole.


Soodustuse kohta lähemalt

Botaanikaaed asub Tallinna kauneimas kohas – Pirita jõe ürgoru serval ja maalilise männituka keskel. Siin on võimlaik nautida Baltikumi suurimaid taimekollektsioone, matkata mööda seiklusrikkaid loodusõpperadasid või lihtsalt nautida vaikust kaunis keskkonnas. Viru keskuse terminalist väljuvad liinibussid 34A ja 38. Lasnamäelt sõidab buss nr. 49, peatus Kloostrimetsa.

Botaanikaaed on suurepärane paik jalutamiseks, puhkamiseks ja suvehooajal ka mõnusaks pikniku pidamiseks. Pered ja väiksemad seltsonnad võivad mõnusa eine ja olemise korraldada murul oma teki ja piknikukorviga. Siinkohal tuletame meelde, et tuld teha pole selliste piknike puhul lubatud ja loomulikult palume teil prügi mitte maha jätta.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Botaanikaaed
Kloostrimetsa 52
Tallinna linn 11913
Harju maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 11:00-16:00

Klienditeenindus

Telefon: 606 2666

E-mail: aed@botaanikaaed.ee

Koduleht: botaanikaaed.ee/

Tutvu teiste soodustustega