perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
MS Disain

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Õpitoad ja loovringid Tavahinnast -25%
Loomeruumi rent (25€/h) Tavahinnast -20%
E-poe kaup (v.a Cricut-i tooted ja lõikemasinad) Tavahinnast -10%
Cricut brändi tooted ja lõikemasinad Tavahinnast -8%
Puhastus- ja desinfitseerimisvahendid Tavahinnast -10%
Paberikunsti valmistoodete esmaost Tavahinnast -30%
Paberikunsti valmistoodete korduvost Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

MS Disaini poest leiab paberikunstiks vajalikke tarvikuid, materjale, disainpabereid, masinaid ja palju muud. Lisaks valmistab MS Disain omanäolisi käsitöökaarte, unikaalseid toppereid ja bännereid - kõike mida saab paberist valmistada. Eritellimustena valmistame ka kingitusi ja meeneid (nimelised beebitarbed, varjupildid, kujundme ja valmistame personaalsete sõnumitega veepudeleid, termoseid, pokaale). Uue teenusena pakume ka kõvakaaneliste lõpuraamatute, mälestusraamatute jms kujundusteenust ja trükki.
Korraldame ja juhendame Loomeruumis erinevaid loovringe ja õpitube, nii lastele kui ka täiskasvanutele. Õpitoad sobivad kõigile, olenemata sellest kas oled algaja või edasijõudnu. Samuti pakume Loomeruumi renti kaasaegse esitlustehnikaga - tule korralda meie Loomeruumis ise õpitube, vii läbi koosolekuid või kasuta ruumi kliendikohtumisteks.


Kontaktid

Kuidas tulla?

MS Disain
Kellukese tee 2b
Tammiste Ärimaja 85009
Tori vald
Pärnu maakond

Avatud

Veebipood on avatud 24/7, müügisalongi avamisaegasid jälgi kodulehel või MS Disaini Facebooki lehel.

Klienditeenindus

Telefon: +372 5624 9139

E-mail: info@msdisain.ee

Koduleht: www.msdisain.ee

Tutvu teiste soodustustega