perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Sirena - mänguasjade veebipood

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Täishinnaga tooted Tavahinnast -15%

Soodustus ei kehti Connetix klotsidele 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Sirena.ee mänguasjade e-pood on orienteeritud lapsi arendavatele mänguasjadele, mis sarnanevad eelkōige päris asjadele ning aitavad muuta väikeste inimeste mängud päris mängudeks, leides pikalt kasutust ning õpetades lastele oskuseid ja väärtuseid, mis aitavad neid kogu elu. 


Tootevalik on montessori sõbralik ja puidust ning teistest naturaalsetest materjalidest. Meie puidust mänguasjad on suunatud kõikehõlmavate mängude ideedele ning ühendavad mänguaega ja lõbusust koostöös õppimis efektiga. Meie mänguasjade kontseptsioon pakub ainulaadset mänguaega kõigile vanuserühmadele alates sünnist kuni kaheksanda eluaastani.


Ohutus ja jätkusuutlikkus on meie esimesed prioriteedid. Meie valikus olevate firmade mänguasjad vastavad mänguasjade tootmise rangeimatele sertifitseerimisjuhistele. Mänguasju on disainitud ja arendatud kasutades pedagoogilisi lähenemisviise, et tagada laste individuaalne areng.


Paljud meie tooted pärinevad säästvatest metsandusallikatest ja on ametlikult sertifitseeritud Forest Stewardship Council’i poolt. Nii saame olla kindlad, et loodus jääb hästi hooldatud ja elavaks ka meie laste jaoks. Oleme ICTI Care Committed Brands PLUS programmi ametlikud partnerid. Selle märgistusega toodete puhul on tagatud, et valmistamisprotessis ei ole kasutatud lapstööjõudu ja töölistele on tagatud õiglased töötingimused kogu väärtuse loomise protsessi juures. 


 


 

 

Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 5657 7387

E-mail: klienditugi@sirena.ee

Koduleht: www.sirena.ee

Tutvu teiste soodustustega