perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Puupulk

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Puupulk.ee tooted Tavahinnast -25%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Puupulk.ee lehelt leiad valiku naturaalsetest materjalidest tehtud hambaharju. Bambusest hambahari võiks olla üks lahendus millega vähendada ülemaailmset plastiku liigkasutust. Selle  hind on sisuliselt sama, kasutada on väga mugav ning lisaks on olemas võimalus ka tellida omanimeline hambahari või teha lähedastele personaalne kingitus!


Lisaks hambaharjadele pakub Puupulk OÜ ka mälupulki, pastapliiatseid ja joogikõrsi. Kasutades meie tooteid, vähendad plastmassi kasutust ning saad ainulaadse ja omanimelise toote. Vahva nii endale kui kinkimiseks. Loodus tänab Sind.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Tellimust on võimalik esitada ööpäevaringselt.

Klienditeenindus

Telefon: 53425325

E-mail: info@puupulk.ee

Koduleht: www.puupulk.ee

Tutvu teiste soodustustega