perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Karupoeg Puhh veebipood

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik täishinnaga tooted Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Karupoeg Puhh on teada-tuntud vahva, lõbus, leidlik ja südamlik tegelane, kes lastele ja nende vanematele raamatust ja multifilmidest tuntud. Nii on ka kauplus Karupoeg Puhh – endast parimat pakkuv, teistest hooliv ja eelkõige väga suur sõber. Karupoeg Puhh müüb lisaks tuntud brändidele ka laias valikus mänguasju, mida teiste juurest ei leia.


Karupoeg Puhh on oma kaubavalikut täiendanud ka väikelaste tarvetega, näiteks mähkimismatid, pissipotid, vannid, lutid, lutipudelid, pakume suures valikus nõusid Disney tegelastega jpm.


Karupoeg Puhhi meeskond annab endast parima, et nende e-pood oleks mugav, kasulik ja huvitava kaubavalikuga turvaline internetipood, kust ikka ja jälle uusi põnevaid tooteid leida võib.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 56261262

E-mail: info@karupoegpuhh.ee

Koduleht: www.karupoegpuhh.ee

Tutvu teiste soodustustega