perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Viljandi rõivatrükk - trükitud riided ja aksessuaarid

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -10%

*Pakkumine kehtib veebruari lõpuni! Ostukorvis võib olla ka teisi esemeid.


Sooduskoodi leiad, kui logid sisse ning valid avalehelt "Minu pere" ning "Digitaalsed soodustused". Leiad üles Viljandi Rõivatrüki ning sealt juurest soooduskoodi kasutusjuhendi lahtri!


Küsimuste korral kirjuta info@perekaart.ee või helista 53325335


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Selleks, et Viljandi rõivatrüki toodetest ja imelisest klienditeenindusest osa saada, ei pea kindlasti olema Viljandlane. Tegu on e-poega, mis saadab Sulle kauba kiirelt koju kätte!


Viljandi rõivatrükk on väike pereettevõte, mille peamine eesmärk on pakkuda oma kliendile soodsat ja kvaliteetset lahendust. E-poest www.vtrukk.ee leiab palju valmisdisaine, mille hulgast saab igaüks valida sobiva, kuid valmistatakse ka kliendi soovitud kujundusega esemeid!


Lisaks tegeletakse reklaamrõivaste trüki ja müügiga ja valmistatakse ka kleebiseid ning PVC märke. 


Uuri kindlasti ise järele, kui palju toredaid kujundusi Viljandi rõivatrükk pakub - nii endale, lapsele, kinkimiseks kui ka tervele perele koos!


 


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

E-pood on avatud ööpäevaringselt

Klienditeenindus

Telefon: 55588229

E-mail: info@vtrukk.ee

Koduleht: www.vtrukk.ee/

Tutvu teiste soodustustega