perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Supertoitude veebipood elexir.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik täishinnaga tooted Tavahinnast -15%

Tellimustele, mis on üle 35€, on kohaletoimetamine tasuta!


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Elexir e-poes on saadaval lai valik parima kvaliteediga mahe supertoite igale vajadusele!


Elexir alustas 2010. aastal goji marjade pakkumisega ja tänaseks on goji marja tarnijat vahetanud mitmel korral, et pakkuda klientidele vaid parimat kvaliteeti mõistliku hinnaga.


Aastatega on Elexiri sortiment kasvanud mitmekümneks erinevaks supertoiduks, mida on mugav oma igapäeva menüüsse lisada. E-poe kodulehelt leiab tooteid hõlpsasti selle järgi, mis on mureks või mida soovitakse tugevdada. Lisaks on toodete juures põhjalik info ja tarvitamissoovitused.


Kõikide toodete kvaliteeti testitakse pidevalt ning küsitakse tagasisidet edasimüüjatelt ja klientidelt. Võimalikult palju arvestatakse ka klientide soovidega ja proovitakse neile vastu tulla. 


Püsime terved ja tugevad selle abil, mida emake Maa on meile andnud!


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 5561 3847

E-mail: info@goji.ee

Koduleht: www.elexir.ee

Tutvu teiste soodustustega