perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Läätsekaubamaja pupilo.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -10%

Soodustus on mõeldud kasutamiseks vaid Perekaardile kantud isikutele. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Pupilo üks asutajatest, silmaarst Dr. Merle Piik, omab kontaktläätsede määramise ja müügi kogemust aastast 1997. Kuna kontaktläätsede kättesaadavus ja hind ei olnud sel ajal paljude jaoks taskukohased, siis tekkis 2009 aasta suvel plaan luua mugav ja soodne võimalus patsientidel kontaktläätsed endale kiirelt koju tellida. Sellest ajast saati on Pupilo hoogsalt teenust arendanud ja laienenud ka lähiriikidesse.


Pupilo.ee ütleb enda kohta nii:


Meie kliendid on meie jaoks kõige olulisemad. Pakume personaalset ja alati abivalmis teenindust. Meie kliendid on meie sõbrad ning hoolitseme selle eest, et probleemide tekkimisel oleksime Sinu jaoks alati olemas ja aitaksime Sind. Kindlasti pöördu meie poole kui Sa ei ole millegagi rahul. Vastame alati võimalikult kiiresti Sinu kõikidele küsimustele ja leiame alati lahenduse! :)


Lihtne ja mugav e-pood. Meile on oluline, et Sa tunneksid meie kodulehel ennast hästi ning kõik oleks lihtne ja mugav. Meie eesmärk on Pupilo veebipoodi pidevalt arendada, et teha ostukogemus Sinu jaoks paremaks. 


Tellitud kaup kiirelt kätte. 90% tellimustest suudame me täita 1-2 tööpäevaga ning meie eesmärk on seda näitajat pidevalt parandada. Kui Sul on läätsedega väga kiire, siis laoläätsede puhul saad Tallinnas samal päeval ise ka meie kontorisse läätsedele järele tulla (asume Tulika 15/17, ruum 323).


Kvaliteetne, suur ja soodne tootevalik. Peame tähtsaks, et kontaktläätsed ja muud tarvikud, mis Pupilos müügil on, oleksid kvaliteetsed ja meie kliendid jääksid nendega rahule. Loomulikult pöörame tähelepanu ka selllele, et Pupilos müüdav kaup oleks võimalikult soodsa hinnaga.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 56 821 121

E-mail: info@pupilo.ee

Koduleht: www.pupilo.ee/

Tutvu teiste soodustustega