perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Mängutuba Torela

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Sünnipäevabroneering Tavahinnast -15%
Mänguhommik 1 laps 7.00 € 5.00 € -28%
Mänguhommik kõik lapsed kokku* Perekaart = Perepilet pere

*Mänguhommik mitme lapsega 10€ olenemata laste arvust.


Mänguhommikutel saab kohapeal tasuda vaid sularahas.


Mänguhommikute toimumise info leiab Torela Facebookist.


Üritustele palume registreerida: tore@torela.ee või kirjutada Facebookis.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Torela on vahva mängutuba Põhja-Tallinnas, Telliskivi ja Ristiku tänava ristmikul, Kalamaja ja Pelgulinna vahel. Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses.


Mängutoas on tegevust 0-8 aastastel lastel. Mängutoas toimub üks pidu korraga.


Lõbutsemiseks on ruumi 185 m2. Päris pisikestele on aiaga piiratud beebinurk eakohaste mänguasjadega. Emale ja beebile on privaatne ruum imetamiseks ja mähkimiseks. Üleriiete jaoks on eraldi garderoob. Mängutoas on 2 tualettruumi.


Mida lapsed Torelas teha saavad?


Torela mänguasjad on lapsesõbralikud ja soodustavad lapse arengut. Lapsed saavad kasutada nii oma loovust kui ka tugevdada musklit. Mängutoas saab hullata kahekorruselises mängumajas, milles on 4 tuba: diskotuba, pehme pesa, kostüümituba ja mänguköök. Ronida saab mööda seina, sõita ringi autodega, mängida kuulimänguga, liugu lasta ja pallimeres hullata. Mängimiseks on ka suur laud lego duplodega. Saab joonistada kriitidega, luua mägesid liitreaalsuse liivakastis, visata palle korvi, ehitada autorada ja palju muud põnevat.


Mis on köögis olemas?


Mängutoas on kööginurk kogu tehnikaga! Suur külmkapp, ahi, pliit, mikrolaineahi ja veekeetja. Köögitarvikutest on olemas presskannud, morsikannud, salatikausid, kandikud, tassid, noad, tordilabidad ja vaasid. Kasutada saab bambusest korduvkasutatavaid nõusid!


Palju mahub?


Suurte söögilaudade taha mahub korraga sööma 14 täiskasvanut ja väikeste laudade taha 14 last. Lapsi mängutuppa mahub aga palju rohkem! Võimalus kasutada lisaks 8 lastetumbat, 3 tooli, 2 väikest lauda.


Parkimine


Parkida saab tänaval tasuta.


Kui on soov enne pidu mängutoaga tutvuda, siis saab seda teha mänguhommikutel või leppida kokku sobiv aeg telefoni või e-posti teel.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Mängutuba Torela
Ristiku 12
Tallinna linn
Harju maakond

Avatud

Avatud vastavalt broneeringutele ja ürituste toimumisele. Infot leiad kodulehelt ja Facebookist.

Klienditeenindus

Telefon: 56955722 (Mirjam) 59081914 (Sirli)

E-mail: tore@torela.ee

Koduleht: torela.ee/

Tutvu teiste soodustustega