perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Lumman beebitarvete e-pood

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -10%
Al 50€ ostust saatmine tasuta Tavahinnast -100%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Lummani lugu algas 2018. aastal sellisest lihtsast asjast nagu prügi sorteerimine. Otsus hakata prügi sorteerima tõi endaga kaasa arusaama, KUI palju satub lastega peredes olmeprügisse lagunematuid ühekordseid mähkmeid. Kujutage nüüd ette – esimene ühekordne mähe, mis kunagi 70-ndatel tehti, kasutati ja ära visati – tänasel päeval on see endiselt kusagil prügilas, täpselt samasugune nagu äraviskamise hetkel.


Nii avastasidki Lummani asutajad Sandra ja Triin enda jaoks riidest mähkmete imelise maailma. Algsest skeptilisusest sai arutelu, arutelust proovimine, proovimisest vaimustumine ning viimase tõuke andis soov seda kõike ka teistega jagada, kuna riidest mähkmed tõepoolest ON parim valik igale beebile!


Oma poes pakuvad naised neile armsaks saanud kaubamärkide tooteid, mis on valmistatud Euroopas  väiketootjate poolt, kes tegutsevad suure kire ning pühendumusega, pakkudes meie beebidele ainult kvaliteetseid ja häid valikuid. 


Lisaks riidest mähkmetele on aja jooksul Lummani sortimenti lisandunud ka Lummani omatooted, mis on valminud väärtustava taaskasutuse põhimõttel – puidust mänguasjad ning erinevad jätkusuutlikku elustiili toetavad tarbeesemed. Valminud käsitööna, peites endas palju headust ning armastust.


Just läbi nende imeliste toodete soovib Lumman, et mõte vastutustundlikumast tarbimiskäitumisest lummaks ka teid! Et prügi tekiks vähem ja et meie lastele jääks planeet veidi rohelisem, kui muidu.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 58043166, 58530442

E-mail: info@lumman.ee

Koduleht: www.lumman.ee/

Tutvu teiste soodustustega