perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Heiki Vilepi raamatupood

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Heiki Vilep on Eesti muusik, kirjanik, lastekirjanik ja luuletaja. E-poest leiad nii paber- kui ka e-raamatuid ning teisigi põnevaid tooteid!


"Igal raamatul peab olema sõnum. Peab olema põhjus, miks see on kirjutatud. Sisemine tung, tahtmine jagada midagi, mis ei mahu su sisse aeg-ajalt ära. Miks mitte ka õpetussõnad. See ei pea välja paistma ega olema näpuga vibutamine. Sõnum võib kohale jõuda alles pärast raamatu käestpanekut, kui laps istub voodiservale ja jääb mõttesse. Siis oled oma ülesande täitnud. Ja minu lõpud on ikka kõik õnnelikud. No ei saa ma anda lapsele lutsukommi, mille sisuks on sinep." (https://www.vooremaa.ee/kirjanik-heiki-vilep-kirjutaks-raamatuid-meelsasti-trummipulkadega/)


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 56567827

E-mail: vilep@vilep.ee

Koduleht: vilep.ee/

Tutvu teiste soodustustega