perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Lillekauplus Inglilill

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Lõikelilled, lillekimbud, toataimed Tavahinnast -20%

Soodustuse kohta lähemalt

Oleme loonud koos tütrega armsa ja hingelähedase lillepoe nimega "Inglilill" sooviga ühendada universumi ja maapealne ilu, headus ja armastus ning läbi lillede seda Teieni tuua ja jagada armsad sõbrad!

Lilled ja inglid - need on meie maapealse elu lahutamatud kaaslased. Lilled kaunistavad meie elu, toovad meie ellu positiivseid emotsioone nagu rõõmu, naeru ja tänutunde. Samas leevendavad kurbi sündmusi.. on seotud nii rõõmu-kui kurbuse pisaratega. Lilled saadavad siin maa peal meid sünnist surmani. Inglid kaitsevad meid ja juhivad meie elu keerdkäike.

Mina, Küllike, olen floristikaga tegelenud juba pea 26 aastat. Lapsepõlves vanaema juures heinamaal ringi silgates olid mu peod ikka täis põllulilli ja pärga sai proovitud punuda igast lihtsast lilleõiest. Igast lihtsast lilleõiest tundsin rõõmu ja vaimustust. Olen palju inspiratsiooni ammutanud imelisest Eesti loodusest ja kasutan meeleldi oma töödes nelja aastaaja poolt loodavat looduse loomingut.


Kui looduses pakuvad õiteilu peamiselt lilled, siis inimeste maapealse elu õiteks on nende lapsed. Ühe oma elu õiega, oma tütre Moonikaga, tahangi läbi lillede tuua Teieni seda, mida olen läbi lillede ise kogenud!


Kontaktid

Kuidas tulla?

Lillepood Inglilill
Valukoja 7/2
Ülemiste Tervisemaja 11415
Tallinna linn
Harju maakond

Avatud

E-R 9-18

Klienditeenindus

Telefon: 5142627

E-mail: inglililled@gmail.com

Koduleht: inglililled.ee/

Tutvu teiste soodustustega