perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Kauplus Armastusest Inspireerituna

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted, v.a. soodushonnaga tooted Tavahinnast -15%

Perekaardi soodustus kehtib nii e-poes, Tartu kaupluses kohapeal kui ka välimüükidel.


Soodustused ei summeeru, kaubale kehtib suurim olemasolev soodustus. Näiteks kui toode on juba -30%, siis jääb soodustuseks -30%. Kuid kui toode on -5%, siis rakendub sellele Perekaardi soodustus -15%.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Tahaks midagi head? Oled õiges kohas.

Siin pakutav toit on kasvanud ja kasvatatud loodust ja traditsioone armastades. Ei mingeid põllumajandusmürke ega kunstlikke säilitusaineid, GMOd ega maitsetugevdajaid. Puhas toit. Inspireerituna Armastusest.

Ajal, mil mahetoit ja mahetoitumine oli Eestis veel vähetuntud, alustasid Agnes ja Urmet mahetoidu tellimist oma perele, sõpradele, paari aasta pärast läks tellijate ring laiemaks, sest puhaste maitsete vastu tundsid huvi ka sõprade sõbrad, täiesti võõrad inimesed...

Lapsed on parimad kvaliteedi kontrollijad. "Imelik" või suisa "vastik maitse" on piisav märguanne, et toiduaine ei pruugi olla kvaliteetne või on selle valmimisel midagi puudu või üle. Rosinad, riis, aprikoosid, mustad ploomid, päevalille-ja kõrvitsaseemned, aga ka pähklid on vaid väike valik toiduainetest, mida lapsed on taas sööma hakanud, kui neile on pakutud mahetoodangut. 

Üha rohkem on teadusuuringuid, mis kinnitavad: mahetoidust omastab inimene toitaineid 30-60% paremini. Seega, kõht saab täis väiksemast portsjonist st väiksemast kalorihulgast. Samast kogusest mahetoidust jätkub kauemaks, kulutused toidule ei kasva, vaid vähenevad. Jõuadki olukorda, kus sööd vähem, aga kvaliteetsemat. Ja raha kulub vähem. Toidule ja ka ravimitele.

 

Perekaardi soodustused kehtivad ka Armastusest Inspireerituna välimüükidel - näiteks Tartu Lõunakeskuses, suvistel festivalidel jms.

 

Parim mahetoit tervele Eestile.

Kontaktid

Kuidas tulla?

Armastusest Inspireerituna Tartu kauplus
Jalaka 83
Tartu linn 50109
Tartu maakond

Avatud

E-R 9.00-16.30 E-pood avatud ööpäevaringselt

Klienditeenindus

Telefon: 5268251

E-mail: info@armastusest.ee

Koduleht: www.armastusest.ee

Tutvu teiste soodustustega