perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Pilveke lasterõivad

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Pilvekese tooted e-poes Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Pilveke toodab kvaliteetseid õuekombesid, jopesid, parkasid jms peamiselt lastele, kuid valikut on ka täiskasvanutele.


Pilvekest eristavad teistest silmapaistvad mustrid ning pildid rõivastel. Pileveke kasutab palju meriinovilla ning teisi kvaliteetseid ja meie kliimasse sobivaid materjale.


Pilvekese koduleheküljelt leiab ka nõuandeid, kuidas last kihiti erinevate ilmastikutingimuste korral riietada.


Ettevõtte saamislugu Pilvekese koduleheküljelt:


Pilvekese lugu sai alguse minu ema Küllist, kes raskel nõukogude ajal hakkas ise rõivaid õmblema. Kuna olin sündides kasvult väga pisike, siis ei leidunud poes mulle sobivaid riideid ja need tuli emal ise valmis „võluda“. Aja möödudes pühendas ta end aga igapäevaselt hoopis kudumite valmistamisele ja on tegelenud tootmisega juba aastast 1993. Pärast esimese lapselapse sündi, kerkis südamesse jäänud unistus taas päevakorda. Taasavastades oma kire, õmbles vanaema lapselapsele esimeseks sünnipäevaks imeilusa kombeka. Huvi selle kombe vastu oli väga suur ka teistel. Mina omakorda veeretasin ideid, kuidas kombekat veel mugavamaks ja praktilisemaks muuta. Nii sündiski tütre ja ema ühisloominguna Pilveke!
Pilveke tegutseb Eesti südames ja pakub kõrgkvaliteediga, imeilusaid ja praktilisi lasterõivaid, et iga laps saaks tunda end erilisena!
Lisame oma toodetesse alati suure koguse hoolt ja armastust!


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 582 30 064

E-mail: info@pilvekest.com

Koduleht: www.pilvekest.com/

Tutvu teiste soodustustega