perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
E-pood Midagi Ilusat

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Midagi Ilusat on ühe noore ema unistus (mis on nüüd sirgunud ettevõtteks) teha oma kätega midagi ilusat.


Algne idee oli hakata tegema käsitööna lõhnaküünlaid ja käsitööseepe jõulukingitusteks, kuid suure huvi ning positiivse tagasiside tõttu sündis ka e-pood. 


Midagi Ilusat OÜ tooted on looduslikud ning valmistatud kvaliteetsetest toorainetest, pole testitud loomade peal ning on valminud käsitsi.


Midagi Ilusat tooted on parabeenide, alkoholi, säilitusainete ja silikoonide vabad. Midagi Ilusat ei lisa toodetesse ebavajalikke lisaaineid. Kasutame toodetes vaid rafineeritud toorainet, kus on säilinud kõik parimad omadused.


Kõik sojavahast küünlad, käsitööseebid ja looduskosmeetika on valminud hoole ja armastusega käsitsi Eestis!


Toodete sortiment on pidevalt laienemas.


Loodame, et sojavahast lõhnaküünalde mõnus mahe lõhn täidab Teie kodud, käsitööseepide pehmus paitab käsi ning looduskosmeetika teeb Teie kehale pai. 


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 53454071

E-mail: info@midagiilusat.ee

Koduleht: midagiilusat.ee/

Tutvu teiste soodustustega