perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Elektroonika e-pood caver.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Igale tootele tehakse eraldi personaalne pakkumine Tavahinnast -15%

Perekaardi omanikud saavad caver.ee klienditeenindusest küsida iga toote kohta spetsiaalset Perekaardi pakkumist. Tehakse igale tootele eraldi vastavalt ettevõtte võimalustele.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Caver.ee on elektroonikat müügiga tegelev e-pood, kus Te säästate nii oma aega kui ka raha, sooritades ostud kodust või töölt lahkumata. Täiendame pidevalt toodete valikut ja ostmise mugavuse ning turvalisuse tagamiseks pakume oma sõbraliku klienditeeninduse abi nii tellimuse vormistamisel kui saadetise kättesaamise osas.


Caver.ee tootevalikusse kuuluvad näiteks: nii suur- kui väike kodutehnika, elektrilised tõukerattad, mängukonsoolid, matka- ja reisikaubad, ilu- ja tervisetooted jpm.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: (+372) 58 86 01 04

E-mail: info@caver.ee

Koduleht: caver.ee/

Tutvu teiste soodustustega