perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Yummikommid

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Tavahinnaga tooted e-poes Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt


YumEarth on nr. 1 orgaanilisi komme tootev firma USA-s, mille toodangut müüakse enam kui 40-s riigis. YumEarth toodab nii orgaanilisi kui naturaalseid maiustusi.


* Ei sisalda tavalisi allergeene nagu gluteen, pähklid või piimatooteid


* Valmistatud naturaalsetest puuviljamahladest


* Ei sisalda kunstlikke maitse- ega värvaineid


* Ei sisalda kõrge fruktoosisisaldusega maisisiirupit


* 100% soovitatavast päevasest C-vitamiini kogusest


* Vegan ja Kosher


YumEarth Eesti pakub hetkel kümmet erinevat maitset: granaatõun, maasikas, mango, kirss, piparmünt, arbuus, viinamari, virsik, mustikas ja õun.


Miks on vaja C-vitamiini?


C-vitamiin (askorbiinhape) tugevdab kapillaare ja soodustab organismi varustamist hapniku ja toitainetega. Samuti soodustab ta kollageeni ehk nahaaluse koe tootmist ja tasakaalustab luid. C-vitamiinil on tugev antioksüdeeriv toime, mis kaitseb organismi vabade radikaalide kahjuliku mõju eest ja muudab kahjutuks hapnikumolekulid, mis võivad tekitada rakukahjustusi ning seega põhjustada vähki, südamehaigusi, katarrakti, artriiti ja paljusid teisi tervisehäireid. C-vitamiin tugevdab organismi immuunsüsteemi ja, kuigi see vitamiin ei saa meid kaitsta külmetamise eest, aitab selle kasutamine esimeste nohusümptomite ilmnemisel vältida haigestumist.Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 5859 8621

E-mail: info@bionoria.com

Koduleht: www.bionoria.com, www.bionoria.com/pood/

Tutvu teiste soodustustega