perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Linea Shop e-pood ja kauplus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes ja kohapeal Tavahinnast -12%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

KEHA- JA JUUKSEHOOLDUSTOOTED LINEA SHOPIST


Linea Shopi e-poest leiad kvaliteetseid juukse-ja näohooldustooteid. Lisaks looduslikke kehahooldustooteid lastele ja täiskasvanutele.


Soodustus kehtib kogu Linea Shopi e-poele. Meie valikust leiad neli erinevat brändi:  1. Linea Natura pakub kvaliteetseid ja looduslikke aktiivaineid sisaldavaid juuksehooldusvahendeid Itaaliast, mis on abiks mitmete erinevate probleemide korral nagu juuste väljalangemine, tundlik peanahk, aeglane juuste kasv.

  2. Linea MammaBaby pakub beebidele ja väikelastele, kuid ka kõikidele teistele pereliikmetele, mitmeid erinevaid loodulikke kehahooldustooteid, alates pisaravabast šampoonist kuni innovaatiliste päikesekaitsevahenditeni.

  3. Feminae näohooldustoodete valikust leiab tooteid nii naha komplekshoolduseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Feminae luksuskosmeetika on välja töötatud meditsiinilises laboris valdkonna spetsialistide käe all.

  4. Linea Tattoo järelhooldus on spetsiaalne sari tätoveeringute ja püsimeigi hoolduseks ning värskena hoidmiseks. Tooteid on nii professionaalseks kasutuseks kui ka püsiva ilu säilitamiseks kodus.


Perekaardi omanike soodustus kehtib nii e-poes, kui kohapealt ostes.


Kontakt 


Jalgpalli tänav 21, Tallinn.


Asume A Le Coq Arenal. Sissepääs Kristiine keskuse poolt 7. värava juurest. Tasuta parkimine sissepääsu ees.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Linea Shop e-pood ja kauplus
Jalgpalli 21
Tallinna linn
Harju maakond

Avatud

E 13:00-18:00
T,K,N 10:00-18:00
R 10:00-15:00

Klienditeenindus

Telefon: +372 602 8080

E-mail: info@lineashop.ee

Koduleht: www.lineashop.ee

Tutvu teiste soodustustega