perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Jäämari jäätised

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Jäätised e-poes 1.70 € 1.50 € -11%

Hetkel tarnime TALLINNA ja RAPLA.


TALLINNASSE tarnime TEISIPÄEVAL ja REEDEL ajavahemikus 10:00-16:00.


RAPLASSE tarnime kliendiga kokkuleppel.


Kulleriga minimaalne kogus 20 toodet.


Järeletulemisega Jäämari kontorisse Kohilas puudub miinimumkogus.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Jäämari pulgajäätised on valmistatud kästiööna Eestis. Jäämari pulgajäätistes ei kasutata värv- ja säilitusaineid, kontsentraate ega muid keemilisi aineid. Tulemuseks on mõnus ja värskendav pulgajäätis, mille söömisest saavad rõõmu tunda nii suured kui väikesed!


Ettevõtte sünniloost:


Jäämari OÜ on väike perefirma, mis on loodud 2014 aasta mais.


Nagu suurem osa äriideedest saavad alguse oma isiklikest kogemustest või vajadustest, nii võib öelda ka ettevõtte Mahe Jäätis OÜ sünni kohta. Kindlasti paljudele on lapsepõlvest meeles lihtne ja värskendav maiustus – külmutatud mahl jääkuubikute vormis. Ettevõtte omanik puutus selle toreda magustoiduga taas kokku, aga sellel korral juba lapsevanemana kui oma laps soovis külmutatud jääkuubikuid süüa. Tänapäeva võimalused ja erinevate põnevate mahlade ning puuviljade valik aga andis inspiratsiooni proovida külmutada peale mahla veel smuutisid, püreesid, jogurti jooke jne. Huvi katsetada erinevaid puuvilju ja maitseid aina kasvas ning külmutatud maiustused said lahutamatuks osaks menüüs sünnipäevadel või muudel koosviibimistel. Võimalused külmutatud maiustuste maailmas on piiritud ja nähes inimeste positiivset reaktsiooni nende söömisel, andiski tõuke alustada põhjalikumat uurimist ja katsetamist käsitöö pulgajäätiste turule toomiseks.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +37253909276

E-mail: tellimine@jaamari.ee

Koduleht: pood.jaamari.ee/

Tutvu teiste soodustustega