perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Kvaliteene toit maaletoojalt

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Meie oma ettevõttes hoolime kvaliteedist. Usume, et kvaliteetsest toorainest valmistatud toit on parim ning seepärast eelistame seda ise ja soovitame ka teistele!

Tootjad, keda esindame, panustavad igapäevaselt oma oskuste, teadmiste ja tehnoloogiliste arengutega, et tagada kompromissitu kvaliteet oma klientidele. Kõik kaubamärgid Eesti turule oleme hoolega valinud ning need esindavad igaüks oma tootegrupis vaid parimat. Paljud meie portfellis olevad kaubamärgid on oma sektoris Euroopa tuntuimate ja eelistatuimate toodete esindajad. Eelistatult oleme valikuid teinud tervislikkust ja naturaalsust hindavate tootjate ja kaubamärkide seast.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 516 6789

E-mail: remecom@remecom.ee

Koduleht: remecom.ee

Tutvu teiste soodustustega