perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Korrutusmäng - mänguline õppematerjal

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Korrutusmäng 27.00 € 21.60 € -20%

"Korrutusmängu" saab soodustusega tellida rubriigis "digitaalsed soodustused" kasutades sooduslinki ning märkides oma Perekaardi numbri.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Elavad Hetked OÜ looja Moona Mengel on koduõpetanud oma lapsi 7 aastat. Enda kogemuse ja mahuka arendustöö tulemusel on loodud innovatiivne mälutehnikatel ja mängustatusel põhinev õppematerjal korrutustabeli kiireks omandamiseks. Läbi mängu õpib laps kõige kiiremini ning mitmekülgsemalt. Seda väärtust on arvesse võetud ka Korrutusmängu loomisel.

Korrutusmänguga saab alustada juba eelkooliealisega, kes esialgu teeb eakohaseid samme - kuulab lühikesi jutukesi ja nimetab tegelasi.

Hiljem, kui laps juba lugeda oskab, saab jätkata mängu viimaste osadega, mille tulemusena on korrutustabel selge.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 5692 6543

E-mail: moonamengel@gmail.com

Koduleht: www.elavadhetked.ee

Tutvu teiste soodustustega