perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Sokisahtel

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik täishinnaga tooted Tavahinnast -20%
Täishinnaga tooted internetipoes Tavahinnast -20%

Sootustus kehtib kõikides Sokisahtli kauplustes. Internetipoest soodustuse saamiseks ja sooduskoodi nägemiseks logige sisse Perekaardi süsteemi. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Sukad, sokid ja põlvikud lisavad riietusele väikese, aga väga olulise vürtsi. Piisab vaid sukkade-sukkpükste vahetamisest, et ühele tavalisele kleidile veidi rohkem elu sisse puhuda. Sokisahtel armastab sokke, sukapükse ja põlvikuid. Tore on, et järjest rohkem mehi leiab Sokisahtli poodidest midagi omanäolist ja tavatut. Suka-sokitrendid käivad moega kaasas, kuid sukkade, sokkide ja sukkpükste juures tuleks silmas pidada sedagi, et need peavad olema jalas mugavad, tegema kandja elu lihtsamaks ja lisama i-le täpi. Leidke endale lähim Sokisahtel ja ilusad-ilmekad sokid ja põvikud jalga.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 10:00-20:00

Klienditeenindus

Telefon: 555 13806

E-mail: info@sokisahtel.net

Koduleht: www.sokisahtel.net

Tutvu teiste soodustustega